contact: gotanasronull@nullgmail.com

Rôzne využitie stromu z kovania

Rôzne využitie stromu z kovania Kedykoľvek pochádza termín železný strom, myslíme len na vianočný stromček. Avšak stromy nie sú určené len na zdobenie pri príležitosti Vianoc, ale môžu byť použité na zdobenie akéhokoľvek okolia kedykoľvek. A pokiaľ ide o kované železné stromy, nielenže sa ukážu ako dekoratívne železné dielo, ale veľmi funkčné a užitočné miesto, ktoré môže držať naše veľa vecí. Umožňuje preskúmať, ako môžu byť použité krásne kované železné stromy? Srsť: Nemá rád dať svoje kabáty späť do skrine, keď ich nosia? Nemôžete ich dokonca umyť hneď po použití raz? Na zavesenie použite strom z kovaného dreva. Tieto stojany na železné drevo sú silné, odolné a nehľadiac krásne! Používajte ich na zavesenie nielen kabátov, ale aj iných odevov! Môžete dokonca ísť o kované železné haly strom.

Strom hrnčeka: Zistíte, že hľadáte bezpečné miesto na udržanie vašich krásnych jemných hrnčekov kávy? Železný džbán bude nielen držať ich, ale aj dať vašu kuchyňu alebo jedálenský stôl očarujúce pohľad. Strom ornamentov: Vaše farebné ornamenty budú vyzerať úžasne, keď sa zavesia na čierny ornament strom! Aká kombinácia! Povedali ste, že sa vám nerobí čierna? Potom choďte na farebné stromy. Výrobcovia v tento deň ich maľujú v rôznych farbách, aby zodpovedali ornamentom a získate základné vlastnosti tepaného železa - silu a trvanlivosť! Strom na košík: Udržujte svoje ovocie alebo ostatné steaky organizované v koši a uistite sa, že ich nájdete rýchlo a neporušené, kedykoľvek je to potrebné. Použite ju vo...

Continue Reading

Slávnostné výzdoba: lampión

Máme vášnivý DIYer hosťa vysielanie pre nás dnes. Angela Jose je veľmi kreatívny človek, a som rád, že sa dohodli na zdieľanie jej DIY lampáš konzultácie v Keybunch! Cez k Angele, ktorý vás prevedie procesom sama!

Je to slávnostné sezóna v Indii práve teraz a nie je nič viac, než elegantný vytváranie niečoho ručné práce vyzdobiť váš domov. Urobil som tieto farebné papierové lampióny pomocou jednoduchých kancelárskych potrieb a milovala som, ako sa ukázalo!. Tam je málo práce za výpočty meraní, ale akonáhle to je dôvod, urobil, jeho celkom jednoduché. Aby to bolo jednoduchšie, som urobil šablónu vo forme pre tlač a tiež jeden s meraním označené tak, že tí z vás bez pohotový prístup k tlačiarni (ako ja) môže sedieť a nakreslite šablónu sami. Umožňuje ponoriť priamo do výukového programu tej doby.

Vracať vidieť viac slávnostné príspevkov na tomto blogu materiály potrebné, aby farebný papier lampu !: • Kartón v bielej farbe (z miestneho obchodu) • farebný pergamenový papier (to pochádza Aj z thecraftshop.in) • papier nôž • lepidlo • ceruzka, guma, stupnice atď

Začnite tým, že kreslí von meranie s pravítkom a ceruzkou na vašom liste A4. Prípadne stačí vziať tlač z šablóny na vašom liste A4. Pre tých z vás, kreslenie to von, existuje jednoduchý trik čerpať - označiť meranie na všetkých okraje papiera a potom kresliť čiary pripojiť sa k nim. Pre linky na každom z panelov, kde je farebný papier sa chystáte byť stanovená najprv nakresliť šikmé čiary z rohu do rohu a potom pomocou značenie na pravítku, kresliť rovnobežky nad a pod týmit...

Continue Reading

Ako urobiť interaktívne tabule viac prístupné

Jednou z výhod použitia Interaktívne tabule softvéru je schopnosť pracovať na viac úloh.

apríklad, učiteľ môže hrať videoklip na ľavej strane dosky a požiadať študentov, aby vyraďovať slovnú zásobu slov na pravej strane, zatiaľ čo je video prehráva. Počas video, učitelia môžu ľahko robiť snímky obrazovky pre zachytenie kritických okamihov, a študenti môžu sa striedajú na tabuli písanie poznámok o tom, čo si prezerajú.

Interaktívne tabule urobiť niečo tak jednoduché, ako ukazuje video oveľa viac interaktívne než tradičné výučbe, v ktorom sú videá doplniť výučbu v triede.

Robte malé kroky

"Nemám čas na presun všetkých mojich snímok programu PowerPoint do nového formátu, ktorý som stále nepríjemné." To je spoločný nárek od učiteľov, ktorí vytvorili učebné materiály v programe Microsoft PowerPoint a uvažovať o hodnote ich prevedenie na použiť na tabuli.

Dobrou správou? To nie je nutné hádzať všetky tie PowerPoint lekcie a prednášky. Ak sa tieto lekcie fungovali dobre v minulosti, oni môžu ešte byť použité bez nutnosti ich premene na interaktívne tabule súborov. V skutočnosti, niektoré úlohy v programe PowerPoint sa ľahšie dosiahnuť, ako cez použitie softvéru tabule, pretože PowerPoint je zrelý, rafinovaný produkt.

Ešte lepšie správou: Niektorí učitelia majú materiály, PowerPoint, pretože učebnica nakladateľstvo poskytla "inštruktor zdrojov CD" sprevádzať texte používaný v triede. V súčasnej dobe, vydavatelia poskytnúť ďalší materiál pre použitie s interaktívnymi tabuľami - a to je prvý krok na použitie tabule-authoring softvér na dennej báze.

Kritickou otázko...

Continue Reading

Materiál pre autopoťahy je to, na čom naozaj záleží

Po návrate do kancelárie som zistil, že jeden z mojich priateľov tiež dostal rovnaké autopoťahy. Ale on ho kúpil za iba Rs.1000 . Dostal je vybavený miestnym človeka, ktorý účtovaný Rs.250. To je ale úspora !!!

Nabudúce, keď som bol pripravený ísť nakupovať príslušenstvo pre Hyundai Santro (v roku 2004), urobil som zoznam želaní príslušenstvo a dostal ponuku z troch rôznych predajcov. Zistili, že citát meniť aspoň 20% medzi obchodníkmi sa nachádzajú veľmi blízko pri sebe (Lekcia 4) Za to, že priotised som zoznam na základe potreby a rozpočet v ruke. Poťah autosedačky bol vybraný ako jeden potreboval.

Eventhough látkové sedačky bez poťahov sedadiel hľadali dobré, pretože moje dieťa bol veľmi malý tu bola šanca na rozliatia požívatiny / mlieko / pitie atď. Na látke sedadiel by mohlo byť takmer nemožné ho vyčistiť a to môže spôsobiť nepríjemný zápach príliš , Takže rozhodnutie bolo dať poťah teraz, a neskôr, keď dôjsť k poškodeniu poťah sedačky, v priebehu 3 - 4 roky, budeme ju odobrať a používať ho bez krytu sedadla.

Druhy Poťah sedadiel Fitting Potom, čo sa rozhodol, boli k dispozícii dve možnosti, podľa toho, ako sú autopoťahy namontované na sedadlách.

  1. hotové autopoťahy, ktoré môžu byť vložené rovnako ako kryt a bude upevnený pomocou pružných lán pod sedadlami. Výhody: Môžeme si vybrala poťah po jeho uvedení, teda vieme, ako bude výrobok vyzerať. Môžeme ju odstrániť v prípade potreby kedykoľvek. Nevýhody: Ak sa dostane povolil elastické lano potom poťah sedadlá posunuté na jednu stranu dávať to nedokonalú vzhľad.

  1. Tí, zošité: Musíme zvoliť farbu a dizajn...

Continue Reading

Ako používať GPS: Základy a pozadie

Ako používať GPS: Základy a pozadie Môj Garmin eTrex Venture HC.GPS | Ručné jednotky a ako pracujú, rozhodli ste sa z nejakého dôvodu zakúpiť GPS. Ste pravdepodobne cestovateľ, ktorý chce inú formu navigácie. Alebo sa môžete dostať do geocaching alebo jednoducho milovať gadgety. Niektorí ľudia, ako ja, si zakúpia GPS pre vyhľadávaciu a záchrannú prácu, zatiaľ čo iní si radi stiahnutia svojich ciest na ich prekrytie na počítačovej mape, len pre zábavu. Bez ohľadu na dôvod použitia niektorého z týchto gadgetov by ste mali naozaj začať tým, že porozumeli základom. Veľký obrázok. A tu som začal, keď som používal niekoľko rôznych modelov sám viac ako šesť rokov, zatiaľ čo turistika a dobrovoľníctvo pre vyhľadávanie & Záchrana. Ďalšie články o používaní GPS budú zahŕňať diskusie o súradnicových systémoch a vzťažných bodoch, trasových bodoch a trasách, trasách a trasách. Vedieť, ako používať mapu aj kompas. | Priateľské slovo upozorňujúce, pretože prístroje môžu zlyhať Ako nás učia pri výcviku na vyhľadávanie & Záchranu, nikdy by ste nemali obchádzať pevné mapy a kompas a ísť rovno do GPS. Uistite sa, že viete, ako čítať topografickú mapu a používať kompas, aby ste mohli skontrolovať svoju pozíciu alebo trasu a nespoliehali sa iba na navigáciu GPS. Gadgety môžu zlyhať. Batérie môžu zomrieť a nemusíte mať žiadne náhradné. Môžete spadnúť a prerušiť alebo stratiť GPS. Alebo signál nemusí postačovať na presnú navigáciu. Takže nen...

Continue Reading